* Odmiany dostępne u wybranych dystrybutorów

Rozumiemy rzepak. Dowiedz się czym jest Rapool i jakie są nasze zasady


Pierwsze programy uprawy rzepaku firma RAPOOL wprowadziła 120 lat temu. To właśnie u nas znajdują się początki europejskiej uprawy rzepaku.

Źródłem sukcesu upraw rzepaku w Europie jest współpraca trzech hodowców-wspólników, którzy tworzą RAPOOL. Firma RAPOOL posiada największe doświadczenie w zakresie hodowli rzepaku. Odmiany RAPOOL znacząco zmieniły i udoskonaliły uprawę rzepaku. Dzięki firmie RAPOOL rzepak stał się ekonomicznie i ekologicznie cenną rośliną uprawną.

KOMPLEKSOWA PRODUKCJA MATERIAŁU SIEWNEGO

Wszystko od jednego producenta. Firma RAPOOL zajmuje się kompleksowo badaniami, uprawą, produkcją nasion, technologią zaprawiania oraz sprzedażą. Dajemy z siebie to co najlepsze.RAPOOL oferuje nasiona rzepaku najwyższej jakości. Zapewniamy szybkie dostawy. Firma RAPOOL sama stawia sobie najwyższe wymagania dotyczące jakości i konsekwentnie je realizuje.

NAJWIĘKSZA SIEĆ HODOWLI RZEPAKU W EUROPIE

Mnogość programów prowadzonych przez należące do spółki zakłady oferują niepowtarzalną i wyjątkową różnorodność genetyczną. Firma RAPOOL posiada największą sieć hodowli rzepaku w Europie. W ponad 180 miejscach i na ponad 100 000 ha pól odbywa się ciągła kontrola i optymalizacja wydajności. Wprowadzamy odmiany o maksymalnej wydajności i specjalnym przystosowaniu do przyszłych wymagań.

ODMIANY MIESZAŃCOWE O MAKSYMALNEJ WYDAJNOŚCI

Ponad 20 lat temu firma RAPOOL wprowadziła do sprzedaży pierwsze odmiany mieszańcowe z własnej hodowli. Dzisiaj nowoczesne odmiany mieszańcowe RAPOOL zapewniają większe zbiory nasion i wyższy plon oleju. Odmiany mieszańcowe RAPOOL stanowią idealną odpowiedź na aktualne zapotrzebowania, jak uproszczona uprawa gleby, redukcja nawożenia oraz stosowania środków ochrony roślin czy zmiany klimatyczne.

PRAKTYKA I PARTNERSTWO

Firma RAPOOL oferuje rozbudowane koncepcje doradzania w zakresie wydajnego rolnictwa. Oprócz kompetentnego doradztwa praktycznego na miejscu, działalność informacyjna prowadzona jest także podczas wielu imprez branżowych, targów, wystaw itp. Dzięki temu firma RAPOOL jest kompetentnym partnerem dla rolnictwa. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie. Zarówno w kwestii nasion, jak i techniki uprawy firma RAPOOL skutecznie pomaga rolnikowi w poprawie plonowania rzepaku.